Startují předporodní kurzy v novém kabátě

Milé nastávající maminky a tatínkové,
 
v Havířovském centru péče o matku a dítě si uvědomujeme, jak je známé prostředí důležité pro to, aby se rodící žena cítila bezpečně a porod mohl probíhat hladce, přirozeně a ve svém tempu. To je také cílem našich předporodních kurzů, kde jsme mezioborově spojili síly a připravili tak pro vás novou, unikátní předporodní nabídku kurzů.
 
Našim cílem je, aby si vybrala na míru úplně každá z vás. Získáte odpovědi na všechny otázky, které vás mohou k tématu průběhu těhotenství, porodu, šestinedělí a péče o miminko napadnout. Na své si přijde jak žena, která se bude připravovat na porod poprvé, tak zkušená maminka, která si ráda dopřeje čerstvé informace o nových trendech.
 
Můžete se těšit na setkání s naším zkušeným a profesionálním týmem Havířovského centra péče o matku a dítě. Seznámíte se s prostředím porodnice a porodních sálů i všemi důležitými informacemi, které se za roky praxe vedení našich předporodních kurzů ukázaly jako nejprospěšnější.
 
Nově vám umožníme vybrat si z rozšířené nabídky těhotenského cvičení pod vedením našich zkušených fyzioterapeutek v bazénu i v tělocvičně. A to tehdy, kdy se to hodí vám a v množství, které si rády bez limitů dopřejete.
 
Super novinkou jsou naše přednáškové pondělky na vybraná témata, o kterých se jinde nemluví.
 
Samostatný kurz pro tatínky? Proč ne! I muži mohou mít spoustu otázek, očekávání a třeba i lehkých obav, na které jim odpoví jak zkušená porodní asistentka, tak se o své know-how, pocity i dojmy podělí zkušení tatínci a profesionálové každým coulem z našich vlastních řad - ředitel nemocnice Norbert Schellong, primář porodnice Michal Mrózek a primář dětského a novorozeneckého oddělení Hynek Canibal.
 
 
 
 
Těšíme se na vás!!!