Předporodní kurzy

Naše předporodní kurzy využívá a chválí spousta nastávajících maminek. V letošním roce jsme ve spolupráci s "těhulkami" z Havířova a okolí připravili ZCELA NOVÝ KONCEPT  těchto kurzů, který myslí na všechny budoucí maminky - žena, která čeká své první dítě získá tolik potřebné informace, pocit klidu a jistoty. Vícenásobné maminky si zase mohou osvěžit, co je čeká a možná se dozvědět i něco nového, informovat se o nových trendech v porodnictví a péči o novorozence nebo si prostě mohou jen přijít zacvičit. Tatínci se zase dozví, jak být oporou. O Vaši pohodu se postarají odborníci našeho centra napříč mnoha odbornostmi.

REZERVUJTE SI SVŮJ KURZ ONLINE PŘES TLAČÍTKO REZERVOVAT. Po vyplnění rezervačního formuláře budete přesměrována na online platební bránu k uhrazení kurzovného. V případě, že chcete uplatnit příspěvek na kurz u své zdravotní pojišťovny, přineste s sebou v den konání kurzu doklad o zaplacení, který Vám rádi potvrdíme razítkem.

 

Pokud se nechcete účastnit žádného kurzu, ale zajímá vás, jak to u nás vypadá, přijďte na prohlídku porodního sálu. Prohlídky probíhají každé pondělí, sraz je ve 13:00 hodin ve druhém patře před porodním sálem. Na tuto prohlídku není nutná rezervace.

 

Vaše otázky ohledně kurzů vám rádi zodpovíme, stačí, když napíšete mail na kurzy@nemhav.cz

 

 

Na předporodní kurzy můžete čerpat příspěvek od zdravotních pojišťoven.