Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.porodnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Dětské 18.8.2023

Dobrý den,
Chceme tímto poděkovat kolektivu dětského oddělení a dětské JIP za přístup a léčbu našeho syna Michaela. Velké poděkování patří paní Dagmar Piešťanské z JIP za její lidský přístup, milé a zároveň profesionální jednání, úžasný přístup k dětem, tato sestřička je vzor pro mnohé jiné zdravotníky. Z dětského oddělení chceme hlavně poděkovat sestřičce Lauře a paní  ošetřovatelce Kempné.
Naše největší poděkování patří paní primářce ORL oddělení MUDr Evě Mrázkové, Ph.D. Tato lékařka je odborník na svém místě, s obrovským srdcem pro svoji práci a velmi lidským přístupem k pacientovi, jsme ji vděčni za léčbu našeho syna. 
Přejeme nemocnici Havířov mnoho takových zaměstnanců.
Děkujeme, krásný den Radek a Radka Sznapkovi a syn Michael

Porodnice, novorozenecké 21.5.2023

Do Porodnice Havirov som si prisla pre zazitok. Rodila som 17.5..2023druhe babatko a na odporucanie som isla do CR. O takej krasnej spolupraci pri porode som ani nesnivala. Porodna asistentka Alzbetka Strosova ma viedla celu noc v kontrakciach k tomu najkrajsiemu. Starostlivost a moznosti tejto nemocnice su naozaj velke, skusali sme babatku pomoct naparkami, satkovanim, hrejivymi obkladmi.. Pri porode bol aj manzel a sam bol dojaty, ako pokorne a starostlivo sa o nas starali teda najme p. Srosova. Obrovsa vdaka, navzdy vas budem mat za to v srdci. Ochone a s respektom vyhoveli vsetkym mojim poziadavkam aj na novorodeneckom, aj sestricky na sestonedeli bolo to neskutocne. Tak ludsky pristup akym sa rodiacim maminkam dostava od sestriciek a personalu. Nakoniec moj maly dostal zltacku a premna sok, ked mi poskytli samostatnu izbu, kde som mohla byt 24hod.s babatkom a starat sa on.. ziadne odlucenie, ziaden stres pre nas oboch. Som dojata, bol to luxus. Velka vdaka primarovi H. Canybalovi a primarovi M. Mrozekovi, ze umoznuju rodinam taky komfort. 

Porodnice 16.4.20123

Chci vyjádřit poděkování všem, kteří se o mně a syna Matouška, který se nám v březnu v havířovské porodnici narodil, starali. Na prvním místě porodní asistentce paní Katce Konderlové, která mně doprovázela coby soukromá porodní asistentka jak před porodem, tak i během porodu. Byla mi velkou oporou a po celou dobu jsem věděla, že domluvit si ji jako svou porodní asistentku byla moje nejlepší volba. Je skvělé, že tuto možnost havířovská porodnice podporuje!
Děkuji také personálu porodnice i oddělení šestinedělí, kde jsem se také setkala s velmi dobrou péčí a hlavně s milým lidským přístupem. Byl to v havířovské nemocnici můj druhý porod a přestože i při tom prvním jsem byla v Havířově moc spokojená, zažila jsem teď opět další výrazný posun v kvalitě péče.
Moc děkuji! Terezie Chytková