Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.porodnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Dětské oddělení 20.6.2022

Pěkný den.

Právě jsem se vrátila s dvouletým synem od Vás z nemocnice, kde jsme byli skoro týden hospitalizovaní na dětském oddělení. Jen Vám chci MOC PODĚKOVAT, jak je dětské oddělení vedeno. Nikdy jsem nezažila takový přístup. Tak laskavý, ochotný, se zájmem a lidskostí. Ať už šlo o paní uklízečky, ošetřovatelky, lékaře či sestřičky. Ani jednou se mi nestalo, že by byl někdo nepříjemný nebo měl nějaké nemilé poznámky. Sestřičky za mnou chodily se zájmem, sdílely radost z každého posunu k lepšímu a u vyšetření či podávání léku se syna snažily povzbuzovat. Lékařky vše vysvětlily, na mě i na syna byly moc hodné a jednaly s citem. Nic nebyl problém. Syna jsem měla neustále u sebe v posteli. Téměř celý týden proplakal bolestí i v noci a přesto byli všichni nesmírně milí. Máme to k Vám téměř hodinu a půl cesty a pokud by se ještě jednou někdy kdykoliv cokoliv nedejbože stalo, tak jedeme jedině k Vám! To, že Vaše jídlo v nemocnici je pomalu jak na nějakém wellnes je další plus. Prosím, vyřiďte velkou pochvalu celému dětskému oddělení a mějte se moc krásně.

Šindelářová Dominika a Honzík Krejčí

Gynekologicko-porodnické, Dětské oddělení 8.4.2022

Dobrý den, chci poděkovat ombudsmance Vaší nemocnice nebo pracovnici z tel. čísla 606771922 za kladné vyřízení mého dotazu ohledně návštěv na nadstandardním pokoji. Byla velmi milá a příjemná.
A také chci poděkovat doktorce Šoustkové, která byla taky skvělá. 
 
Celková péče o mojí partnerku Michaelu Karlíkovou a naše miminko Ellu Kašparkievičovou je ukázková a personál skvělý, hlavně na porodním sále i z dětského oddělení.
Opravdu odvádíte svou práci skvěle a za to Vám děkuji.

S pozdravem Kašparkievič

Dětské oddělení 21.1.2022

Dobrý den Pane řediteli.
 
Tímto bych chtěl poděkovat vašemu personálu z dětského oddělení 1 za úžasný přístup, ochotu a profesionalitu. Byl jsem tam ze synem hospitalizován od 18.-20.1.
 
A byl jsem velice nadšený z přístupu všech sester, lékařek a dětské učitelky. Můžete být pyšný na takový personál, protože toto jsem ještě nezažil aby to bylo 100 % jako u vás na oddělení.
 
Tímto bych vám chtěl strašně moc poděkovat a říct, že váš personál byl úžasný.
 
S pozdravem Vít a Matyášek Němečkovi.

Porodnice 17.1.2022

Dobrý den pane primáři,
 
v pondělí dne 17.01.2022 se mi u Vás v Havířově narodila dcera Sofie Rozsypalová, můj porod byl ukončen císařským řezem, ale to vůbec nevadí. Chtěla bych Vám všem, doktorům, doktorkám, a celému Vašemu oddělení a následně oddělení šestinedělí, sestřičkám na oddělení a všem, kdo budoucí maminku doprovází od porodu, až do konečného propuštění, z celého srdce poděkovat!!!
 
Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem, který by byl od každého z Vás, bez ohledu na to, v jakém citovém rozpoložení jste, jak moc jste unavení, či je toho na Vás moc. Musím Vám z celého srdce poděkovat, a i Vaše oddělení, které musím, ze srdce pochválit. Jsou to lidé na správném místě. Lepší tým jste si vybrat nemohl.
 
My i Sofinka jsme v pořádku a teď už nás čekají jen krásné a společné chvíle. Vím, že za poděkování si nic navíc nekoupíte, ale každé ocenění zahřeje na srdci. A to mé máte a vždy mít budete. Kdykoliv se mě kdokoliv zeptá, koho bych doporučila, vždy odpovím Havířov, stal se mou srdcovou záležitostí. :) 
 
Ještě jednou děkuji moc.
 
S pozdravem 
 
Ing. Denisa Rozsypalová