Napsali jste o nás

Vaše pochvaly můžete zaslat elektronicky na e-mail gabriela.dobesova@nemhav.cz nebo sekretariat@nemhav.cz. Zasláním pochvaly na tyto emaily souhlasíte se zveřejněním celého jejího obsahu na webové stránce www.porodnicehavirov.cz v sekci „Napsali jste o nás“. V případě, že se zveřejněním nesouhlasíte, napište tuto skutečnost na konci pochvaly. K odvolání Vašeho souhlasu již zveřejněné pochvaly prosím využijte stejný email, kde do textu odvolání souhlasu pro snazší vyhledávání uvedete datum zveřejnění pochvaly, kterou si přejete z webu odstranit.

Nemocnice uchovává Vaše pochvaly v písemné podobě v souladu s vnitřní dokumentací po dobu 5ti let, v elektronické podobě po dobu trvání souhlasu s jejím zveřejněním.

Dětské oddělení 7.1.2022

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za přístup Vašich zdravotních sester  na dětském lůžkovém oddělení , kde v pátek 7.1.2021 byla hospitalizována moje dcera Adéla ,jelikož má pouze 3 roky byla jsem tam  s ní.
 
Přístup sestřiček byl výborný.Dokážou velice hezky komunikovat s dítětem i tak malému dítěti dokážou vše vysvětlit. Sestřičky se sami od sebe chodili ptát , zda něco nepotřebujeme. Byli ochotné ve všem mi pomoct ,odpovědět  , když jsem něco potřebovala. Sloužícím p.doktorkám taky děkuji.Ochota odpovídat na moje otázky o zdravotním stavu dcery výborný .Mají k dětem hezký přístup.
 
Jsem ráda , že jsem měla možnost být se svým dítětem hospitalizováná.
Zmíněné oddělení je velice výborně a věřím , že děti , které jsou na oddělení hospitalizované mají tu nejlepší péči 
 
Děkuji Vaší nemocnici za výbornou péči při hospitalizaci.
Sahulova

Porodnice 14.12.2021

Termín plánovanej sekcie sa blížil, všetko bolo v Havířove dohodnuté. Ale deťúrence sa začali o pár dní skôr pýtať na svet a ani rozbiehajúci sa pôrod dvojičiek nedonútil moju klientku zmeniť rozhodnutie a teda ostať v "najbližšej pôrodnici". Presne vedela, čo chce, čo je pre ňu a pre jej detičky najlepšie v súlade s najnovšími poznatkami medicíny. Cisársky rez nie je dôvod, aby mamina videla svoje deti až po mnohých hodinách. Práve naopak. Úžasný, trpezlivý a láskavý personál jej detičky pomáhal prikladať k prsníkom. Nie na pár minút, ale počas celého poobedia a noci. Na ich tvárach bolo vidieť, že to, čo robia, robia z presvedčenia, že tak je to správne. A normálne. Prirodzené.
Aha, a aby som nezabudla. Spolupracujú s Mamilou. A to vidieť na vytrvalej, jednotnej podpore dojčenia.
 
Barbora Gondová Filová

Porodnice, šestinedělí, novorozenecké 7.11.2021

Dobrý den,

Žena těhotná, rodící, kojící je přecitlivělá, potřebuje laskavý, trpělivý a hlavně klidný přístup. Bylo mi opravdu potěšením, že jsem se zde s právě takovým přístupem setkala. Děkuji lékařům, porodním asistentkám, sestřičkám i dalšímu personálu. Porod nakonec nebyl přirozený, děkuji za jejich odbornost a rychlost, kdy se zjistilo, že naše holčička má v děloze problémy, mě čekal akutní císařský řez. A tím nám zachránili naší nádhernou holčičku, která se narodila 1.11.2021 v 1:18 jsem jim opravdu neskutečně vděčná.
 
Dále samozřejmě také obrovské děkuji patří všem zaměstnancům na oddělení šestinedělí, protože mi pomohly překonat tohle opravdu pro mě, náročné období. A poslední obrovské děkuji patří sestřičkám a doktorům na oddělení novorozeneckém,
za laskavou péči o maličkou.

Děkuji. S pozdravem Z.Giertliová

Gyn.-por., dětské 25.8.2021

Krásný den celému vedení nemocnice,

touto zprávou bych vám chtěla předat své pocity, které si s sebou z Nemocnice Havířov (kde jsem se i narodila) nyní odnáším. Děkuji moc veškerému personálu, který se v tyto dny o mě staral. Jmenovitě chci moc poděkovat především porodním asistentkám paní Lence a paní Jindřišce, které se o mě staraly. Holky, vážím si vás a vaší práce a smekám nad vámi! Jste úžasné! Ani nevíte, jaké skvělé pocity si díky vám odvážím s sebou a nikdy na vás nezapomenu, protože jste tady pro mě byly v nejtěžších (zároveň nejkrásnějších) chvílích mého života! Díky vám moc! 
Dále chci poděkovat paní Zuzce a paní Ivě z porodního oddělení. Díky nim se tady člověk cítil, jako doma a věřte mi, já nejsem žádný tvrďák. Pečovaly o mě, pomáhaly mi, když mi zrovna nebylo hej a prostě to, co jsem potřebovala, jsem od nich dostala. Moc vám holky děkuji a nedokážu ani vyslovit, jak moc si cením vaší práce a přístupu k pacientům!

Děkuji také dětským sestřičkám paní Ilonce a paní Šárce. Byly jste mi oporou a pomocnou rukou.  Moc si vážím toho, jak jste se o nás staraly. Víte, pracuji jako auditorka (kontrolor) v bance, takže mi nic pod prsty nemůže proklouznout. Jsem hodně náročná a vyžaduji velké (někdy nemožné) výsledky od svého týmu a okolí. Předávám každý den zpětné vazby a podněty ke zlepšení, co a jak udělat lépe. Proto jsem vám musela touto cestou napsat a sdělit vám můj názor, jako pacienta, na váš personál. Važte si jich a pečujte o ně jako o svou vlastní rodinu, protože ony tady dělají spokojeného pacienta spokojeným a to je v každé práci to nejdůležitější. To vám přinese nejvíce nových pacientů. Protože spokojení pacienti vás budou dále doporučovat svému okolí jít právě do vaší nemocnice.
 
P.S. Rauty byly úžasné, kéž by všude takto přemýšleli o stravě pacientů v nemocnicích! Velké díky patří také paní Pavle!