Předporodní kurzy

Naše předporodní kurzy využívá a chválí spousta nastávajících maminek. Jejich prostřednictvím Vás připravíme na tělesné změny v těhotenství a vysvětlíme vše kolem porodu a co bude následovat po něm. Jako budoucí maminka díky nim získáte tolik potřebné informace, pocit klidu a jistoty, ale hlavně budete vědět, že v tom nejste sama!

Naše kurzy dávají šanci zapojit se také budoucím tatínkům, kteří se často cítí trochu stranou, především proto, že oni sami vlastně těhotní nejsou. U nás je naprosto běžné, že se určitých fází předporodních kurzů účastní oba budoucí rodiče, nebo třeba budoucí maminka s kamarádkou. Z našich zkušeností je to právě budoucí tatínek, který pokládá nejvíce otázek, aktivně se zajímá o všechny podrobnosti a informace. Je to dobře, protože prostřednictvím našich kurzů se může naučit, jak vám pomoci před porodem, během něj i po něm. 

Porod u každé ženy probíhá jinak, proto Vás seznámíme se všemi podobami porodu, naučíme Vás správně dýchat a relaxační techniky, které můžete využívat během porodu. Připravíme vás na všechny situace, které by mohly během porodu nastat a dozvíte se o možných komplikacích a možnostech jejich řešení. Nemusíte se ovšem bát, pokud nemáte rizikové těhotenství jsou komplikace pouze výjimečné. Protože je ale dobré o nich vědět, na kurzech se jim nevyhýbáme. V neposlední řadě se na našich kurzech dozvíte, co po porodu, co mít doma nachystáno na příchod nového člena rodiny a jak se o miminko starat. Součástí předporodních kurzů jsou také čvičební lekce, plavání těhotných a prohlídka porodního sálu.
 
 
PŘEDPORODNÍ KURZY V NAŠÍ NEMOCNICI
KDY: každé úterý
KDE: sportovní hala Slavia
CO: v ceně kurzu je přednáška, cvičení, bazén, prohlídka porodního sálu
CENA: 1500 korun za čtyři tříhodinové lekce (bazén, cvičení, přednáška), jednu dvouhodinovou přednášku (necvičí se a neplave) a prohlídku sálu, 750 korun jen za přednášky nebo 600 korun jen za cvičení, na kurz přispívají některé zdravotní pojišťovny
INFO: informace a přihlášení na kurz na emailu lucie.kantorova@nemhav.cz nebo v Rezervační kanceláři na telefonu 800 42 42 42